EDYTORY

» AC3 Delay Corrector 2.1b1
Rozmiar: 30 KB
Opis: Służy do korekcji opóźnienia podczas odtwarzania dźwięku w formacie ac3 i mpg w filmach, co ma zapobiegać jego desynchronizacji z obrazem.
   
» AviDeFreezer
Rozmiar: 146 KB
Opis: Dość ciekawe aczkolwiek nie zawsze skuteczne narzędzie do naprawiania uszkodzonych klatek w filmie.
   
» Aviutil 0.99
Rozmiar: 256 KB
Opis: Program służy do edycji plików w formacie avi. Umożliwia również framserving do TPMGEnc.
    
» BeSweet 1.4
Rozmiar: 394 KB
Opis: Program umożliwiający bezpośrednią konwersję dźwięku z plików VOB lub AC3 do MP3, bez konieczności tworzenia osobnego pliku WAV. Jest to połączenie programów Azid i Lame, dla wygody najlepiej wykorzystać do niego nakładkę graficzną BeSweet GUI.
    
» DivFix v1.091
Rozmiar: 179 KB
Opis: Bardzo przydatny program potrafiący odbudować index w plikach uszkodzonych lub nie do końca ściągniętych z sieci.
   
» HeadAC3he v0.22b
Rozmiar: 383 KB
Opis: Bardzo prosty w obsłudze program potrafiący przekonwertować dźwięk AC3 na WAV, MP3 lub OGG.
    
» MKVtoolnix 0.8.4 (Win)
Rozmiar: 815 KB
Opis: Program dla systemu Windows umożliwiający tworzenie plików w formacie Matroska (mkv). Program pozwala dodawać obraz, ścieżki dźwiękowe, napisy. Program uruchamiany jest z linii poleceń jest dostępna do niego nakładka GUI upraszczająca obsługę: MKVMerge GUI.
   
» MP4ui 1.0 Beta 1
Rozmiar: 332 KB
Opis: Program służy do otwierania i tworzenia plików w formacie MPEG-4. Za jego pomocą można dodawać, usuwać, modyfikować ścieżki, uzyskiwać informacje o pliku mpeg4, modyfikować właściwości pliku i poszczególnych ścieżek i wiele inych opcji.
   
» Nandub v1.0rc2
Rozmiar: 846 KB
Opis: Pakiet stworzony na bazie VirtualDuba 14d posiadający możliwość kodowania filmów w technologii SBC przy wykorzystaniu zalet kodeków Low i Fast. Ponadto umożliwia wczytanie plików mp3 VBR oraz AC3.
   
» TotalFix 0.1
Rozmiar: 98,5 KB
Opis: Program umożliwiający naprawienie uszkodzonego pliku avi. W przeciwieństwie jednak do innych programów, bazujących na maskowaniu uszkodzonych klatek, ten program stosuje inną metodę. Program usuwa uszkądzoną częśc pliku avi, a następnie po uzyskaniu brakującej części skleja ponownie plik w jedną całość. W ten sposób film jest całkowicie prawidłowy.
    
» VirtualDub 1.5.10
Rozmiar: 664 KB
Opis: Najbardziej popularny edytor plików AVI, bardzo duże możliwości edycyjne. Możliwość kompresji Divx3 i Divx4, Divx5 i Xvid multipass. Program pozwala ponadto, m.in: pociąć i połączyć plik avi, otworzyć plik mpeg1 i przekompresować do avi, znaleźć i naprawić uszkodzone klatki, polączyć obraz z dźwiękiem, wyciągnąć dźwięk z filmu. Program potrafi przechwytywać obraz z tunera tv lub inego źródła, kompresować go w locie wybranymi kodekami, dzielić plik na części według wskazanej wielkości i wiele innych opcji.