KATALOGI

» Filmoteka 1.28
Rozmiar: 552 KB
Opis: Program do katalogowania filmów. Wyszukuje, rozpoznaje i łatwo dodaje wiele formatów divx i audio do bazy. Wszystkie informacje rozpisuje w oddzielnych kolumnach. Program umożliwia import plików z excela oraz eksport danych do plików tekstowych i excela. Filmoteka umożliwia pobieranie danych o filmach z internetu z 4 polskich serwisów wraz z okładkami. Program ten umożliwa łatwą edycję, szybkie przeglądanie i sortowanie informacji oraz wyszukiwanie danych w bazie.www.filmoteka2001.prv.pl
   
» JGs Movie Organizer 2.0.0
Rozmiar: 723 KB
Opis: Program do katalogowania zbiorów filmów. Umożliwia sortowanie listy, przeszukiwania jej, eksport do innych formatów.
   
» MovieTrack 3.2 build 5
Rozmiar: 682 KB
Opis: Program do katalogowania zbiorów filmów. Program automatycznie numeruje filmy w bazie, przypisywanie filmów do poszczególnych kategorii, określanie własnych kategorii filmów, pobiera informacje o filmie z bazy internetowej IMDB, umożliwia drukowanie listy filmów, umożliwia bezpośrednie połączenia z komputerami innych osób aby ułatwić wymianę listy filmów.
   
» VideoToolbox 0.7.0.30
Rozmiar: 737 KB
Opis: Program służy do uzyskiwania informacji o plikach z filmami w formacie AVI i MKV, MPEG1 i MPEG2. Program sprawdza czy w systemie są zainstalowane kodeki potrzebne do odtworzenia filmu. Sprawdza poprawność pliku z filmem, czy nie jest uszkodzony. Wyświetla wiele informacji o filmie, m.in. szybkość odtwarzania, rozdzielczość, bitrate, ilość kanałów dźwięku. Oblicza czynnik jakości filmu. Integruje się z menu kontekstowym aby było można łatwiej go używać i wiele jeszcze innych opcji.