KODEKI

» AC3 Filter 0.69b
Rozmiar: 293 KB
Opis: Kodek umożliwia odtwarzanie i rozdzielenie ścieżki audio na dźwięk wielokanałowy.
   
» AngelPotion Video Codec V1
Rozmiar: 773 KB
Opis: Dość archaiczny kodek, jednak nadal potrzebny do odtworzenia niektórych filmów.
   
» Core Vorbis 1.0 b5
Rozmiar: 144 KB
Opis: Kodek do odtwarzania dźwięku w formacie ogg znajdującego się w filmach, w plikach avi, mkv, xcd i innych.
   
» CorePNG 0.5
Rozmiar: 154 KB
Opis: Bezstratny kodek bazujący na kompresji PNG. Program kompresuje każdą klatkę jako PNG. Kodek pracuje obecnie tylko w trybie kolorów RGB. Klatki są kompresowoane jako klatki typu I i P. Szybkość kompresji jest mniejsza niż w przypadku kodeka Hyffyuv ale plik wynikowy jest mniejszy. Kodek szczególnie nadaje się do kompresji filmów rysunkowych i animowanych.
   
» DivX 4.12
Rozmiar: 565 KB
Opis: Pełna instalacyjna wersja kodeka DivX w wersji 4.12. Polecam ten kodek na każdą konfiguracje sprzętową, na bardzo wolnych komputerach (300MHz) obraz może nie nadążać za dźwiękiem przy filmach skompresowanych DivXem w wersji 3.xx jednak we weszystkich innych przypadkach powinien działać wyśmienicie.
     
» DivX 5.1.1
Rozmiar: 3,98 MB
Opis: Najnowsza dostępna wersja kodeka Divx, pakiet zawiera kodek oraz odtwarzacz DivxPlayer, dokumentację i narzędzia. Wersja darmowa, nie zawiera opcji dostępnych z wersji pro.
     
» DivxLight Decoder 5.1.1
Rozmiar: 228 KB
Opis: Pakiet tylko filtrów do dekodowania filmów, pochodzący z kodeka Divx. W pakiecie nie ma kodeka do kompresji filmów.
   
» Ffdshow 2003.05.23
Rozmiar: 663 KB
Opis: Filtr ten umożliwia usunięcie przeplotu, zmianę rozdzielczości, usunięcie czarnych pasków, wyświetlanie napisów, usunięcie szumów oraz wiele innych przydatnych funkcji.
   
» HuffYUV revisited 2.2.0
Rozmiar: 33 KB
Opis: HyffYUV to bezstratny kodek dla systemu Windows. Umożliwia on przechwytywanie obrazu w pełnej rozdzielczości 720x576 nawet na maszynach 400 Mhz. Pracuje dwóch trybach kolorów YUV i RGB. Ta wersja, to zmodyfikwan wersja poprawiona z której usunięto niektóre błędy.
    
» Lame 3.95.1
Rozmiar: 671 KB
Opis: LAME Aint an Mp3 Encoder - pod tak zabawną nazwą kryje się jeden z najlepszych darmowych kompresorów MP3. Zapewnia szybkość i wysoką jakość dźwięku.
   
» MADFilter 1.0.0.3
Rozmiar: 113 KB
Opis: Darmowy filtr do odtwarzanie dźwięku w formatach mp1, mp2 i mp3 w filmach, zapewniający wysoką jakość dźwięku.
   
» OggDS v1.98
Rozmiar: 315 KB
Opis: Systemowy kodek umożliwiający uruchamianie filmów z dźwiękiem OGG. Po zainstalowaniu daje możliwość kodowania dźwięku OGGiem w takich programach jak VirtualDub.
    
» PICVideo 2
Rozmiar: 521 KB
Opis: Kodek bazujący na kompresji MJPEG, szczególnie przydatny podczas przechwytywania obrazu ze źródeł zewnętrznych. Kodek ten zapewnia wstępną kompresję obrazu i jest bardzo wydajny. Polecam!
   
» Time machine 0.01
Rozmiar: 61 KB
Opis: Filtr DirectShow umożliwiający zsynchronizowanie bezpośrednio podczas oglądania filmu obrazu z dźwiękiem.
   
» XViD Koepi build 1.0 RC3 29.02.04
Rozmiar: 582 KB
Opis: Kodek XViD, kompilacja Koepiego, z filtrami do odtwarzania. Wersja rozwojowa RC.