NAPISY

» AVISubtitler 0.25
Rozmiar: 38 KB
Opis: Program służy do łączenia napisów z filmem.
   
» Biggus SubTextFixer 1.1
Rozmiar: 68 KB
Opis: Program umożliwia automatyczną korekcję napisów. Program np. podział zbyt długich linii na mniejsze. Program obecnie obsługuje tylko napisy w formacie MDVD o rozszerzeniu sub.
   
» DivxG400 2.7
Rozmiar: 188 KB
Opis: DivxG400 to narzędzie które pomaga w poprawnym odtwarzaniu filmów Divx na niektórych kartach graficznych (w szczególności Matrox z serii G4xx, oraz niektórych kartach Nvidia). Niektóre sterowniki do tych kart uniemożliwiają aktywowanie trybu \"overlay\" podczas oglądania filmu, którego rozdzielczość nie jest podzielna przez 32 - objawia się to skakaniem filmu i niewygładzonym obrazem. Ten mały programik potrafi usunąć tą niedogodność.
   
» DivXLand Subtitler 1.2.2
Rozmiar: 113 KB
Opis: Program pozwala z łatwością ręcznie dopasować napisy do filmu. Umożliwia jednoczesne otworzenie filmów i napisów, łączenie linijek tekstu, dodawanie i usuwanie ich. Zapis gotowego pliku do formatu microdvd.
    
» DVD Subtitle Tools 1.5.1
Rozmiar: 110 KB
Opis: Zestwa trzech narzędzi służących do utworzenia plików z napisami z formatu txt do formatu akceptowanego przez program IfoEdit, co pozwala w prosty sposób, bez potrzeby sięgania bo inne programy, utworzenia dvd z napisami w wielu językach.
   
» KonvTXT 1.0
Rozmiar: 554 KB
Opis: Polski program do konwersji napisów do innego formatu oraz do przesunięć czasowych. Program obsługuje formaty TMPlayer, MicroDVD i MPL2.
   
» NaKon
Rozmiar: 206 KB
Opis: Konwerter napisów. Prosty, ale bardzo funkcjonalny program autorstwa \"Geryna\". Obsługuje formaty: TMPlayer, SUBRipper, MicroDVD. Pozwala na konwersje napisów, ale również na dzielenie i łączenie napisów aż do precyzyjnej korekcji czasu.
    
» Script Convert Srt Ssa
Rozmiar: 10 KB
Opis: Niezwykle przydatny programik potrafiący konwertować tekst w formacie SubRippera (*.srt) do SubStationAlpha (*.ssa). Nieodzowny w przypadku chęci wykorzystania pliku *.txt, (występującego przy *.avi jako tłumaczenie do filmu) do połączenia go na trwałe z divx-em. Przydatny przy dokonywaniu konwersji divx-a do VCD.
    
» SubC 1.2.0.91
Rozmiar: 308 KB
Opis: Dość prosty program do konwersji napisów pomiędzy różnymi formatami. POnadto umożliwia zmianę fps napisów, zmiany czasowe wyświetlania napisów i jeszcze inne możliwości edycji napisów. Obecnie obsluguje następujace formaty MicroDVD, SubRip, SubStationAlpha, SubViewer 2.0.
   
» SubCor 0.4
Rozmiar: 86 KB
Opis: Program umożliwia skorygowanie błędów odtograficznych i innych w napisach. Obecnie wyposażony jest tylko w słowniki angielski i francuski ale jest możłiwe utworzenie własnego słownika np. polskiego, i w ten sposób korygowanie najczęściej występujących błędów. Program obecnie obsługuje napisy w formacie sub, microdvd i srt.
    
» Subtitles Translator 1.67b
Rozmiar: 442 KB
Opis: Program ułatwiający tłumaczenie napisów. Obsługuje napisy w formacie microdvd. Program ma dwa okna, w jednym znajduja się napisy oryginalne w drugim przetłumaczone. Umożliwia odtwarzanie filmu do którego tłumaczone są napisy. Ponadto podstawowe operacje na napisach jak: dodaj linię, usuń, połącz, podziel itd. W celu ułatwienia pracy wszytko zapisywane jest jako projekt. Program ma polską wersję językową.
    
» Time Adjuster 2.8
Rozmiar: 438 KB
Opis: Program do obróbki napisów. Potrafi m.in.: przesunąć czas wyświetlania napisów w filmach DivX, zmienić format napisów, dzielić oraz łączyć pliki, synchronizować tekst z obrazem w bardzo łatwy i efektywny sposób.