PLAYERY

» 1337player build 23
Rozmiar: 175 KB
Opis: Program do odtwarzania filmów. Wymaga DirectX 9, nie będzie działał na starszych wersjach DirectX. Program jest bardzo mały, potrafi odtwarzać napisy, ma funkcję zoom, szybkie wyszukiwanie i wiele innych opcji. Program jest darmowy.
   
» AIW Player 0.46
Rozmiar: 362 KB
Opis: Program umożliwia: odtwarzanie filmów (divx, xvid, wmv, mp3, wma, asf, etc i inne), oglądanie tv na komputerze, zapisywanie na dysk komputera obrazu z tv i transmitowanie obrazu z tv poprzez internet. Do odtwarzania filmów wykorzystuje zainstalowane w komputerze filry Directshow, umożliwia odtwarzanie na abrdzo słabych komputerach. Jeśli do komuptera jest podłaczonych wiele monitorów umożliwia wybór na któym ma być wyświetlany obraz. Umożliwia wyświetlanie obrazu w trybie overlay jak i VMR9. Odtwarzanie napisów do filmu możliwe jest poprzez filtr VobSub. Program po wyłaczeniu zapamiętuje w którym momencie zostało przerwania oglądania konkretnego filmu i po wznowieniu powraca do tego momentu automatycznie i wiele innych możliwości.
    
» BEST Player
Rozmiar: 283 KB
Opis: Best Player jest dobrym programem posiadającym playliste, edytor napisów i inne ciekawe opcje min. przesuwanie napisów względem filmu, automatyczne otwieranie pliku napisów itp.
   
» Cinema Player 1.4a
Rozmiar: 284 KB
Opis: Program do odtwarzania filmów z napisami. Rozpoznaje wszystkie popularne formaty napisów i list odtwarzania. Potrafi także odtwarzać pliki dźwiękowe (wav, mp3) oraz napisy do piosenek w formacie LRC. Ma niskie wymagania sprzętowe.
   
» GDivXPlayer 1.9.9.5
Rozmiar: 968 KB
Opis: Odtwarzacz filmów jak każdy inny. Mimo to ma jedną wielką zaletę, którą są niskie wymagania sprzętowe. Program ma dobrze chodzić już na Pentium 233 MMX oraz na procesorach AMD-K6.
   
» PowerMedia
Rozmiar: 273 KB
Opis: PowerMedia to naprawde badzo profesjonalny player posiadający bardzo prostą obsługe oraz opcje klasujące go w czołówce playerów.
   
» QuickTime Player 6.5
Rozmiar: 480 KB
Opis: Znany i lubiany odtwarzacz wszelkiego rodzaju zwiastunów filmowych i nie tylko. Jest banalnie łatwy i przejrzysty w obsłudze.
   
» SubEdit - Player
Rozmiar: 672 KB
Opis: Chyba najlepszy znany mi player. Prosty w obsłudze, zapamiętuje stan oglądanego filmu oraz wyświetla nam statystyki wszystkich obejrzanych filmów. Na prawdę polecam.
   
» (The) DIV'iks Player 0.55 Beta
Rozmiar: 620 KB
Opis: Jest to dość ciekawy player do odtwarzania filmów. W stosunku do poprzedniej wersji programu główne zmiany to dodanie możliwości wyświetlenia napisów (pojawienie się nowego okna: Edytor tekstu) oraz poważne zmiany w wyglądzie.
   
» Total Media Player 3.0beta 26
Rozmiar: 508 KB
Opis: Darmowy program do odtwarzania DVD, DivX, AVI, MP3 i innych formatów. Umożliwia odtwarzanie napisów w formacie microdvd, ma możliwość zmiany skórek. Program jest jeszcze w fazie rozwoju.
   
» Vplayer 0.6e
Rozmiar: 627 KB
Opis: Jeden z najpopularniejszych playerów do filmów Divx i nie tylko. Odtwarza większość znanych formatów napisów. Jest także łatwy w obsłudze.
   
» Zoom Player Standard 3.30
Rozmiar: 929 KB
Opis: Najnowsza wersja rozbudowanego odtwarzacza plików audio i video oraz płyt DVD.